מה לקוחותינו מספרים עלינו?

דפנה ושחר
דפנה ושחרממליצים על השקעה מניבה בנדל"ן בארה"ב
עופר
עופרמספר מדוע כדאי להשקיע בנדל"ן בארה"ב ולמה המרחק הוא רק בראש
שרית
שריתממליצה על השקעה בנדל"ן בארה"ב בליווי אמריקה ישראל השקעות LLC
אלון תמיר

שלום רב,

שמי אלון תמיר, בן 48 מצפון הארץ, נשוי באושר לורד ואבא ל-3 בנים מקסימים.
כמו רבים מחברי ״באמצע החיים״ חיפשתי אפיק השקעה סולידי אבל עם תשואה סבירה.
מה כוונתי בתשואה סבירה – ניתן לחפש תיק השקעות סולידי עם תשואות של 2 עד 4 אחוז, אולם חיפשתי משהו יותר אטרקטיבי אך עדיין עם מאפיין של רמות סיכון נמוכות.
ביררתי קצת עם חברים וגיליתי שאופציית הנדל״ן כנראה מתאימה ביותר למה שחיפשתי.

האופציה של השקעה בנדל״ן בארץ, ירדה מהר מאד. מחירי הדיור בשמיים, תשואות ריאליות של 4 עד 5 אחוז (נחשב למצוין) ושוק מאד תובעני עם לקוחות (דיירים) לא פשוט….
לאחר סקר שוק והמון קריאה באינטרנט מצאתי ששוק הנדל״ן בארה״ב הוא בין האטרקטיביים ביותר ונחשב פחות תנודתי, בעיקר לאחר התייצבותו ממשבר 2008.

כמה ערבים משותפים והתלבטויות ״בקול רם״ עם חברים מהאזור, שמעתי על זוג מקסים אשר מלווים אותך להשקעה נדל״נית בחו״ל מההתחלה יד ביד עם המון רצון טוב ואוריינטציה ללקוחות ״כמו בחו״ל״, שירות שאנו לא רגילים אליו בארץ….

יצרתי קשר עם קרן ואדי וקבענו להיפגש. מהרגע הראשון הבנתי: אדי – איש שיווק מדהים, אנרגיות אין סופיות, יחסי אנוש מדהימים ורצון עז לעזור בכל ליבו. קרן – אישה מקסימה, שקולה, אחראית, בקיעה בכל המספרים ויכולת שכלתנית והעברת ידע בצורה מעולה !
כאלו אנשים בדיוק חיפשתי !

החששות…..
אכן, ישקר מי שיגיד שהוא משקיע ״בשלט רחוק״ בחו״ל ואין חששות. אני אישית טיפוס שאוהב ורגיל להיות בשליטה, לדעת מה קורה, להיות כל הזמן עם האצבע על הדופק ולדעת שאני שולט ואחראי על כל מה שקורה. ובכן, אני חייב לציין שלמדתי מאד לאהוב ולהכיר שיש גם אחרת – אדי וקרן פשוט דואגים להכל !

שאני אומר הכל; מלווים ויועצים, מסבירים וממליצים, מכוונים ומנחים בכל נושא: פתיחת חברה בע״מ – כן או לא ואם כן איתך לאורך כל הדרך, תמיכה והתאמה של התקציב המצוי והתאמתו לנכס הרצוי והנכון, המלצות ועזרה עם עו״ד, רו״ח, חברות ניהול נכסים, בקיצור – הכל !

היום, אחרי יותר מ-3 שנים, בית אחד באטלנטה ובית בבנייה בקייפ-קורל פלורידה, אני מרגיש שעשיתי את ההחלטה הנכונה. תשואות ריאליות מצויינות (טפו…טפו…), זוג חברים חדש (שמעתי שזה קורה להרבה….) קרן ואדי, ראש שקט !!! (להוריי דירה קטנה בארץ ואני צופה מהצד בכאב ראש ובתיזוזים אשר הוריי עוברים) ובעיקר השקעה כספית נכונה המניבה פירות בכל שנה ומיום ליום רואה את השקעתי הצנועה תופחת.

לסיכום, מי שמחפש כמוני השקעה סולדית מצד אחד אבל אטרקטיבית מאד מצד שני, אני ממליץ מאד להיפגש עם קרן ואדי ולהשקיע הנדל״ן בארה״ב. זוג מקסים, אמין בצורה בילתי רגילה, ראייה נכונה של שוק הנדל״ן בארה״ב ואוריינטציה אבסולוטית לטובת הלקוח – תמיד !!!

אלון תמיר"ממליץ מאד להיפגש עם קרן ואדי ולהשקיע בנדל״ן בארה״ב"
יאיר וריקי כהן

לפני כ 3 שנים רכשנו 2 יחידות דיור באטלנטה דרך חברת אמריקה ישראל.
הצוות הנפלא אדי וקרן ליוו אותנו לאורך כל כל הדרך ועדיין מלווים אותנו בכל רגע נתון.
יש לנו כתובת בכול בעיה או טענה והם מסייעים לנו בדרך המהירה והטובה ביותר.
אנו ממליצים בחום על חברת אמריקה ישראל לרכישות בארצות הברית.

יאיר וריקי כהן"אנו ממליצים בחום על חברת אמריקה ישראל לרכישות בארצות הברית"